Kompenzátor Schmeisser NOREC 9mm

Kód: 211417-0080
Tip
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
2 700 Kč / ks 2 231,40 Kč bez DPH 2 700 Kč / 1 ks
Na objednávku

Vysoce účinný vícekomorový kompenzátor Schmeisser NoRec® byl navržen tak, aby  omezil zpětný ráz na maximum a přispěl k přesné a rychlé střelbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompenzátor Schmeisser NOREC 9mm

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

Vysoce účinný vícekomorový kompenzátor Schmeisser NoRec® byl navržen tak, aby  omezil zpětný ráz na maximum a přispěl k přesné a rychlé střelbě. Při zachování malého rozměru a nízké váhy dokáže snížit zpětný ráz až o 50%. Na současném trhu patří mezi nejvýkonnější kompenzátory. Kompenzátor NOREC je vyroben z ušlechtilé německé oceli, která ho společně s konstrukčními prvky a precizním zpracováním činí téměř nezničitelným. Odolává vysokým teplotám, korozi, povětrnostním vlivům i mechanickým vlivům během extrémních střeleckých výkonů.

Kompenzátor má vertikální porty a dva kruhové porty v úhlu 45° na pravé a levé straně. Dodává se s montážní podložkou - crashwasher, která zajistí bezpečnou, přesnou a spolehlivou montáž.

PARAMETRY PRODUKTU:

  • Extrémně efektivní kompenzátor zpětného rázu
  • Ráže 9 mm
  • Vyroben z prvotřídní německé oceli 4140
  • Povrchová úprava oxidací na matnou čerň
  • Délka / průměr:  59 mm / 22 mm
  • Úsťový závit M14x1
  • Váha 81 gramů
  • Schváleno pro IPSC
  • Vyrobeno v Německu!

 TECHNICKÉ PARAMETRY:

Záruka: 2 roky
Ráže: 9 mm Luger
Materiál: kvalitní německá kalená ocel
Povrchová úprava/ Barva: černý, leštěný
Hmotnost: 81g
Délka: 59mm
Vnitřní průměr: M14x1

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AR-15 příslušenství
Záruka: 2 roky

Schmeisser NoRec kompenzátor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.