Plovoucí předpažbí AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok - 15" Long

Kód: 21-0440S
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
5 250 Kč / ks 4 338,84 Kč bez DPH 5 250 Kč / 1 ks
Na objednávku

Volně plovoucí přepaží AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok je vyrobeno z prémiového hliníků 6082-T6, který vyniká maximální pevností a odolností proti korozi. Předpažbí má nízkoprofilový úzký design tzv. "slim-line", který zajišťuje maximální komfort a efektivitu střeleckého úchopu, podstatně snižuje váhu předpažbí a přispívá k vyšší odolnosti i při náročných činnostech či v náročných podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Plovoucí předpažbí AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok - 15" Long

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

Volně plovoucí přepaží AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok je vyrobeno z prémiového hliníků 6082-T6, který vyniká maximální pevností a odolností proti korozi. Předpažbí má nízkoprofilový úzký design tzv. "slim-line", který zajišťuje maximální komfort a efektivitu střeleckého úchopu, podstatně snižuje váhu předpažbí a přispívá k vyšší odolnosti i při náročných činnostech či v náročných podmínkách. Snížení váhy také napomáhá při dlouhodobější práci se zbraní, snižuje únavu a přispívá k přesnějším zásahům.

Předpažbí je povrchově upraveno tvrdou anodickou oxidací dle obranného standardu  MIL-A8625F-Type III Class 2 a má matně černý vzhled. Všechna přepažbí jsou precizně vyráběna na sofistikovaném strojovém vybavení v Německu v dílnách firmy Schmeisser v Krefeldu. Předpažbí jsou vyráběna, tak aby vydržela i v těch nejtěžších podmínkách. Výrobní proces je certifikován dle normy pro kvalitu výroby ISO 9001.

Pevné uchycení přepaží je zajištěno pomocí ocelového adaptéru a ocelových závitových vložek HELICOIL®, kterým důvěřují ti nejlepší sportovní střelci, stejně jako operátoři po celém světě. Montážní rozhraní M-Lok umožňuje umístění taktického a střeleckého příslušenství a zajišťuje jeho maximální pevnost a jistotu v kvalitu uchycení. 

Součástí přepažbí je krátký Picatinny rail - 3 drážky,  pro uchycení příslušenství, ocelový adaptér a montážní klíče.

PARAMETRY PRODUKTU:

 • Volně plovoucí předpažbí pro AR 15
 • Slim-line profil
 • M-Lok montážní rozhraní
 • Vysoká pevnost a maximální odolnost proti korozi
 • Prémiová hliníková slitina 6082-T6
 • Ocelové závitové vložky HELICOIL pro maximální pevnost uchycení
 • Ocelový adaptér
 • Povrchová úprava tvrdou anodizací dle standardu MIL-A8625F-Type III Class 2
 • Součástí Picatinny rail - 3 drážky pro uchycení příslušenství
 • Váha: 470g
 • Délka: 15" / 390mm
 • Vyrobeno v Německu , Krefeld

TECHNICKÉ PARAMETRY:  

Záruka: 2 roky
Materiál: hliníková slitina 6082-T6
Povrchová úprava: eloxování / tvrdá anodizace dle  MIL-A8625F-Type III Class 2
Montážní rozhraní: M-Lok
Uchycení: Ocelové závitové vložky HELICOIL, ocelový adaptér
Provedení: Slim Line
Váha: 470g
Délka: 15" / 390mm

Doplňkové parametry

Kategorie: AR-15 příslušenství
Záruka: 2 roky

Plovoucí přepaží AR 15 SCHMEISSER Free Float Handguard M-Lok - 15" Long

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.