Polomaska AVEC CZ S-97

Kód: AVECPOLO
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: AVEC
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Pracujete v nebezpečném prostředí, nebo jste nyní během doby koronavirové  v denním kontaktu s lidmi ve službě (policie, armáda, ZZS, atd.)? Tato polomaska vás na rozdíl od roušky spolehlivě ochrání. Ve spojení s odpovídajícím typem filtru zajišťuje spolehlivou ochranu dýchacích orgánů proti parám organických látek, kyselým plynům, amoniaku, vysoce toxickým plynům, radioaktivním částicím a zvlášť nebezpečným bakteriím a virům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polomaska AVEC S-97

Výrobce: Avec Česká republika

 

Popis produktu:

Polomaska S-97 ve spojení s odpovídajícím typem filtru zajišťuje spolehlivou ochranu dýchacích orgánů proti parám organických látek, kyselým plynům, amoniaku, vysoce toxickým plynům, radioaktivním částicím a zvlášť nebezpečným bakteriím a virům.

Polomaska je vyrobena z vysoce kvalitní zdravotně nezávadné silikonové pryže, která nevyvolává dráždění pokožky, umožňuje dlouhodobou fyziologickou snesitelnost při pracovní činnosti, nevyvolává nepříjemné pocity při kontaktu s citlivou kůží, je lehká, snadno aplikovatelná při nasazení do ochranné polohy a snadno snímatelná. Fyziologickou snesitelnost při pracovní činnosti ve spojení s doporučenými typy filtrů  též příznivě ovlivňují nízké odpory při nádechu a výdechu.

K polomasce S-97 je podle typu závitu dodáván široký sortiment filtrů s oblým závitem Rd 40x 1/7″ (EN 148-1) nebo OZ 40×4 (GOST 8762-75).

K polomasce jsou vhodné všechny typy ochranných filtrů.

 

Technické parametry: 

Technická data  
Hmotnost 145 g
Počet velikostí univerzální
Upínací systém gumotextilní
Závitové připojení OZ 40×4  a  RD 40×1/7″
Hovorová membrána není

 

Vdechovací odpor Vydechovací odpor
při průtoku 30l/min. Při průtoku 160l/min.
EN 1) S-97 EN 1) S-97
50 15 300 135

 

 Více informací přímo na webu výrobce ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky a filtry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: