Přepravní box s kolečky a panty Plano Molding® Storage Trunk - černý

Kód: 181973
Neohodnoceno
Značka: Plano Molding
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Velký a velmi odolný přepravní box který pojme až 102 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘEPRAVNÍ BOX S KOLEČKY A PANTY STORAGE TRUNK - černý

Výrobce: Plano Molding®


plano-molding-logo

 

Velmi prostorný a odolný box s kolečky, který pojme Váš gear, zbraň, nářadí, prostě cokoliv co si umíte představit a potřebujete uskladnit nebo zabalit. Díky integrovaným kolečkům oceníte lehkou manipulaci. Pro své velké rozměry pohodlně obsáhne vše potřebné. Je největším z produktové řady přepravních boxů Plano Molding. Použité materiály při výrobě boxu garantují vysokou odolnost a pevnost. 
Produkt se dodává bez vyobrazeného vybavení uvnitř boxu.


PARAMETRY PRODUKTU:

  • patří mezi největší dostupné na trhu
  • spolehlivý systém uzavření kufru
  • pevné západky s mechanizmem proti neúmyslnému otevření 
  • kolečka pro usnadnění manipulace s naplněným boxem
  • skvělý poměr cena / kvalita
  • rozměry: 95 x 45 x 31 (délka, šířka, hloubka)

 

Sullyho názor

"Jsem moc rád, že se k nám konečně dostaly slušné přepravní boxy s dostatečnou odolností, které jsou vyrobeny se zaměřením na praktické využití (skládání boxů na sebe, sezení na boxech, tuhost, mil-spec parametry, atd.). Myslím, že všichni už se setkali s tzv. Gorilami, které ale nemají moc tuhost, rády se lámou a stoupat si na ně, nebo k nim být hrubý se nevyplácí. Tohle "gorila" období má myslím army/police/military komunita za sebou a je na čase pořizovat kvalitní a spolehlivé produkty, jako jsou od Plano Molding."

Informace o výrobci

Plano Molding® je firmou z holdingu Plano Synergy®. Díky tomu tato relativně mladá společnost dostala zdědila 150 let zkušeností z výroby. Tvůrci produktů Plano Molding mají velice jasný a jednoduchý cíl – vyrobit skvělé a odolné produkty, které jsou velice jednoduché na používání a budou pro uživatele maximálním přínosem. Specializují se na vojáky, policisty nebo outdoorové nadšence ať už to jsou lovci, rybáři či jakýkoliv jiní dobrodruzi. Svoje produkty ladí k maximální kvalitě a hlavně funkčnosti. Na světovém trhu je značka Plano zavedeným pojmem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: