Podložka pro čištění zbraní Schmeisser AR15

Kód: 17-0530
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
550 Kč / ks 454,55 Kč bez DPH 550 Kč / 1 ks
Na objednávku

Čistící podložka nabízí vaší zbrani nejen speciální ochranu, ale také spolehlivě chrání váš pracovní povrch před chemikáliemi, nečistotami a poškrábáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka pro čištění zbraní Schmeisser AR15

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

Tato zbraňová podložka je nutností pro všechny majitele zbraní. Je ideální jako plocha pro rozebrání a údržbu zbraně. Čistící podložka nabízí vaší zbrani nejen speciální ochranu, ale také spolehlivě chrání váš pracovní povrch před chemikáliemi, nečistotami a poškrábáním. Povrch na zadní straně je obzvláště protiskluzový a odolný proti roztržení. Skvělou pomůckou je i 3D nákres rozložené pušky Schmeisser AR15. Někdy se to může hodit...

PARAMETRY PRODUKTU:

  • Protiskluzová, voděodolná podložka pro čištění zbraní
  • Materiál: neopren
  • Lze prát v pračce
  • Rolovatelná pro lepší uskladnění
  • Motiv: 3D nákres Schmeisser AR15
  • Barva: černá
  • Rozměry:d/š  90x30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Schmeisser - údržba zbraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.