O NÁS

 

 „Málokdo z nás nutně potřebuje nové kolimátory, lepší zásobníky, výklopná mířidla, tacticool vestu a podobně... Jenže my to chceme, protože nám to dává něco navíc, usnadňuje službu a dělá nám to radost. A my v naší Sullyho zbrojnici doufáme, že Vám všem, kteří hledáte kvalitní produkty nejen pro taktické užití, tu radost pomůžeme udělat…“ Sully

Jsme rodinný military/outdoor e-shop se zaměřením na ozbrojené složky a sportovní střelce. Naší základní filozofií je nabízet produkty od těch nejlepších firem v oboru, a nejlépe ty, které sami používáme. Zcela záměrně u nás najdete značky ve vyšší střední a top cenové hladině. Věříme, že něž kupovat dokola levné vybavení, které rychle odejde, vyplatí se investovat více do kvalitního vybavení. 

2018

Vše začalo před pár lety, kdy Sully často radil svým kolegům z armády, nebo přátelům ohledně vybavení, co kde sehnat a podobně. V roce 2018 začal Sully rozjíždět shop s pár produkty na živnost vedle svého běžného zaměstnání. Sully tak skloubil dohromady zkušenosti z předchozích let v klubech vojenské historie a služby v Aktivní záloze armády ČR do malého podniku, který byl hlavně koníčkem. 

Ke konci roku se k Sullymu přidal jeho táta Vilém, který má ke zbraním též blízko. Vilém v 90’ letech sportovně střílel z pistole, trávil volný čas trampingem v přírodě a byl aktivní, ale cca před deseti lety se musel utkat s rakovinou, které se dlouhé roky bránil. Nad touto nemocí Vilém sice zvítězil, ale nese si doživotní následky a tak se mu líbila možnost v invalidní důchodu rozjet se synem malé podnikání. Tak v říjnu 2018 vznikla společnost S-Armory s.r.o., kterou spolu otec a syn založili. 

2019

V roce 2019 jsme intenzivně zainvestovali rodinné peníze, abychom rozšířili nabídku o nové značky (Combat Systems, Custom Gear, RH Holsters, Streamlight, Holosun, atd.) a produkty. Náš E-shop se rozrostl z pár desítek na několik stovek produktů, také jsme si pronajali jednu skladovou místnost, protože už se nám do bytu (původně Sullyho pokoje, nyní již žije v Říčanech se svou rodinou) věci nevešly. Pro otce i syna to byl poučný rok s mnoha inovacemi na e-shopu i procesech v offline světě. 

2020

Opět jsme pokračovali v rozšíření nabídky značek i produktů a růstu skladových zásob. Počet produktů se již přehoupl přes jedenáct set a zařadili jsme nové značky jako Gerber, 4M Systems, KORE Essentials, Rex Specs, NITE IZE a další. Také jsme opět zvětšili skladové prostory, kde je možné si objednávky osobně vyzvedávat. E-shopu se pomalu daří a to generuje více a více práce, což se ve dvou a na částečný úvazek těžko zvládá. Na podzim jsme tedy krom jiných novinek přibrali oficiálně do týmu Mayka, který nám pomáhá s grafikou a E-shopem. Na další rok máme naplánované další milníky a kdo ví, třeba se z toho jednou stane plnohodnotné podnikání s dalšími zaměstnanci, kterému se již budeme věnovat všichni na plno. Je to práce, která nás všechny baví a věříme, že dokážeme našim zákazníkům dobře a upřímně poradit, případně otevřeně říct, že něco nevíme, ale zjistíme. 

Jak uvádíme v naší „story“ výše, zatím se jedná o náš „side job“, a tak i když se snažíme provozu E-shopu věnovat maximum času a energie, vyřizování objednávek, expedice zboží a odpovědi na Vaše zprávy nám můžou trvat o něco déle než na Alze :-) Berte to, prosím, v úvahu, až budete čekat na naší odpověď nebo potvrzení o odeslání zboží. Na Vaše emailové dotazy reagujeme nejpozději během následujícího pracovního dne, pokud potřebujete něco řešit akutně, prosím volejte na +420 608 608 919.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň!

Stále fungujeme jako čistokrevný rodinný E-shop s možností osobního odběru nebo konzultace (po předchozí domluvě na tel: 608608919) v našem skladu v Praze 15 - Hostivaři, Tenisová 845/6, případně po dohodě v sídle naší firmy v Říčanech u Prahy, Černokostelecká 87/82.

Vaše Sullyho zbrojnice

Jan "Sully" Heřmánek, Vilém Heřmánek a Mayk

Příslušníkům ozbrojených složek a záchranných jednotek oproti fotografii služebního průkazu nabízíme individuální zlevněnou cenu.