O NÁS

 

„Málokdo z nás nutně potřebuje nové kolimátory, lepší zásobníky, výklopná mířidla, tacticool vestu a podobně... Jenže my to chceme, protože nám to dává něco navíc a dělá nám to radost.

A my v naší Sullyho zbrojnici doufáme, že Vám všem, kteří hledáte kvalitní produkty nejen pro taktické užití, tu radost pomůžeme udělat…“

Člověk tak dlouho slyší od přátel a známých dotazy na to, kde a jaké doplňky na zbraně, nebo vybavení sehnat, že se časem rozhodne zkusit v této oblasti „minipodnikat“ a kdo ví, třeba z toho jednou až tak mini počin nebude.. :-)

Na začátku to bylo jen občas sehnat něco přátelům/kolegům, nebo jen poradit. Dnes už na to nejsem sám a jsme tým s mým otcem, který tak také objevuje v taktickém vybavení nový koníček ;-)

Fungujeme jako čistokrevný rodinný E-shop s možností osobního odběru nebo konzultace (po předchozí domluvě na tel: 608710177) v našem skladu v Praze 15 - Hostivaři, Tenisová 845/6, případně po dohodě v sídle naší firmy v Říčanech u Prahy, Černokostelecká 87/82.

Jak jste asi vytušili, zatím se jedná o náš „side job“, a tak i když se snažíme provozu E-shopu věnovat maximum času a energie, vyřizování objednávek, expedice zboží a odpovědi na Vaše zprávy nám můžou trvat o něco déle než na Alze :-D Berte to, prosím, v úvahu, až budete čekat na naší odpověď nebo potvrzení o odeslání zboží.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň!

Vaše Sullyho zbrojnice

Jan "Sully" Heřmánek a Vilém Heřmánek

Příslušníkům ozbrojených složek a záchranných jednotek oproti fotografii služebního průkazu nabízíme individuální zlevněnou cenu.