O NÁS

 

 „Málokdo z nás nutně potřebuje nové kolimátory, lepší zásobníky, výklopná mířidla, tacticool vestu a podobně... Jenže my to chceme, protože nám to dává něco navíc, usnadňuje službu a dělá nám to radost. A my v naší Sullyho zbrojnici doufáme, že Vám všem, kteří hledáte kvalitní produkty nejen pro taktické užití, tu radost pomůžeme udělat…“ Sully

Jsme rodinný military/outdoor e-shop se zaměřením na ozbrojené složky a sportovní střelce. Naší základní filozofií je nabízet produkty od těch nejlepších firem v oboru, a nejlépe ty, které sami používáme. Zcela záměrně u nás najdete značky ve vyšší střední a top cenové hladině. Věříme, že něž kupovat dokola levné vybavení, které rychle odejde, vyplatí se investovat více do kvalitního vybavení. 

2018

Vše začalo před pár lety, kdy Sully často radil svým kolegům z armády, nebo přátelům ohledně vybavení, co kde sehnat a podobně. V roce 2018 začal Sully rozjíždět shop s pár produkty na živnost vedle svého běžného zaměstnání. Sully tak skloubil dohromady zkušenosti z předchozích let v klubech vojenské historie a služby v Aktivní záloze armády ČR do malého podniku, který byl hlavně koníčkem. 

Ke konci roku se k Sullymu přidal jeho táta Vilém, který má ke zbraním též blízko. Vilém v 90’ letech sportovně střílel z pistole, trávil volný čas trampingem v přírodě a byl aktivní, ale cca před deseti lety se musel utkat s rakovinou, které se dlouhé roky bránil. Nad touto nemocí Vilém sice zvítězil, ale nese si doživotní následky a tak se mu líbila možnost v invalidní důchodu rozjet se synem malé podnikání. Tak v říjnu 2018 vznikla společnost S-ARMORY s.r.o., kterou spolu otec a syn založili.  

2019

V roce 2019 jsme intenzivně zainvestovali rodinné peníze, abychom rozšířili nabídku o nové značky (Combat Systems, Custom Gear, RH Holsters, Streamlight, Holosun, atd.) a produkty. Náš E-shop se rozrostl z pár desítek na několik stovek produktů, také jsme si pronajali jednu skladovou místnost, protože už se nám do bytu (původně Sullyho pokoje, nyní již žije v Říčanech se svou rodinou) věci nevešly. Pro otce i syna to byl poučný rok s mnoha inovacemi na e-shopu i procesech v offline světě. 

2020

3694968D-8489-4FF3-BD36-39932EB6BB1E

Opět jsme pokračovali v rozšíření nabídky značek i produktů a růstu skladových zásob. Počet produktů se již přehoupl přes jedenáct set a zařadili jsme nové značky jako Gerber, 4M Systems, KORE Essentials, Rex Specs, NITE IZE a další. Také jsme opět zvětšili skladové prostory, kde je možné si objednávky osobně vyzvedávat. E-shopu se pomalu daří a to generuje více a více práce, což se ve dvou a na částečný úvazek těžko zvládá. Na podzim jsme tedy krom jiných novinek přibrali oficiálně do týmu Mayka, který nám pomáhá s grafikou a E-shopem. Na další rok máme naplánované další milníky a kdo ví, třeba se z toho jednou stane plnohodnotné podnikání s dalšími zaměstnanci, kterému se již budeme věnovat všichni na plno. Je to práce, která nás všechny baví a věříme, že dokážeme našim zákazníkům dobře a upřímně poradit, případně otevřeně říct, že něco nevíme, ale zjistíme. 

2021

92E80542-B1B8-4E50-8860-32FC6058618F

Tento rok se nesl v duchu velkých změn, investicí a zase většího úsilí a práce, než ten předchozí. Během ledna se úplně roztrhl pytel s objednávkami na zásobníky, jelikož nám v platnost vstupovala novela zákona o zbraních a střelivu. Nebýt prosince, tak by leden díky tomu byl rekordním měsícem roku. Novela nám přinesla nutnost výjimek na tzv. "nadlimitní zásobníky", tedy zásobníky nad 10 ran u pušek a 20 ran u pistolí. Až na tuto změnu se ale novela vypořádala s požadavky směrnice EU Šalamounsky a nakonec nám přinesla legální používání tlumičů a střeliva s řízenou deformací. Moc bychom si přáli, aby nám tato česká svoboda řešení vydržela navždy. 

Stejně jako na podzim, nebo na jaře roku 2020, jsme se aktivně zapojili do pomoci v této nelehké době. Materiálně, ale i prací na ARO jsme pomáhali v nemocnici, abychom odlehčili přetíženým a vyčerpaným zdravotníkům. Bohužel tato krize si vzala za oběť i člena rodiny naší kamarádky, takže jsme se alespoň zapojili do podpory a finanční sbírky pro rodinu. Během jara tohoto roku jsme usilovně pracovali na získání zbrojní licence, abychom mohli prodávat nejen doplňky na střelné zbraně a taktické vybavení, ale také samotné zbraně. To se nám v květnu povedlo a tím se kruh typů našich produktů uzavřel. Společně s procesem získání zbrojní licence jsme začali pracovat na místě, kde bychom mohli zbraně zákazníkům ukazovat, montovat na ně doplňky a vydávat je. Našli jsme pěkný prostor hned naproti našemu sklepnímu skladu a tak máme novou kancelář/Showroom s trezory na zbraně a střelivo. Během roku jsme zase rozšiřovali portfolio značek i nabídku produktů u značek, které jsme již měli v nabídce. Přesto je stále mnoho značek a produktů, které bychom na Zbrojnici fakt chtěli mít, ale zatím na to není kapacita, nebo dostatek financí.

Ač stále Zbrojnice je hlavně projekt zapálených srdcařů, kteří mají činnost na Zbrojnici, jako vedlejší práci ke svému hlavnímu zaměstnání, tak se náš počet zase rozrostl. Dnes už krom Vildy, Sullyho, Mayka, Kristýny a pana Bárnyho vypomáhá i Honza. Objednávky, balíky, emaily i další věci sice stále primárně řešíme po večerech a Vilda vydává/expeduje přes den, ale rosteme a máme z toho dobrý pocit. Jelikož se toho ale stalo mnohem více a výčet by byl sem až moc dlouhý, napsali jsme o roce 2021 samostatný článek zde. 

2022

IMG_1842 

Každý rok to je větší a větší masakr, co všechno se za ten rok stalo :-) . Rok 2022 má samostatný článek ZDE, ale minimálně základní body jsme s parťákem zmínili v našem vánočním přání na YouTube: 

 

Co bude dál? 

Pomalu, ale jistě rosteme. Stále jsme malý rodinný podnik, ale máme rozpracované další projekty a věříme, že se vám budou líbit.  Před třemi lety jsme občas poslali nějaký balíček, od té doby jsme ušli celkem velkou cestu a ještě větší cesta zbývá. Co je stálé, je velký díky vám, zákazníkům, nebýt vás, nejsme nikde a vaší přízně si velmi vážíme. Ještě jednou díky za vaší podporu a snad brzy v kamenné prodejně Zbrojnice! 

IMG_2259 

Jak uvádíme v naší „story“ výše, jsme malá rodinná firma, vyřizování objednávek, expedice zboží a odpovědi na Vaše zprávy nám můžou trvat o něco déle než na Alze :-) Berte to, prosím, v úvahu, až budete čekat na naší odpověď nebo potvrzení o odeslání zboží. Na Vaše emailové dotazy reagujeme nejpozději během dvou pracovních dní, pokud potřebujete něco řešit akutně, prosím volejte na +420 608 608 919 nebo +420 730 112 892.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň!

Stále fungujeme jako čistokrevný rodinný E-shop s možností osobního odběru nebo konzultace (po předchozí domluvě na tel: 608608919 nebo +420 730 112 892) v našem skladu v Praze 15 - Hostivaři, Tenisová 845/6, případně po dohodě v sídle naší firmy v Říčanech u Prahy, Černokostelecká 87/82.

Vaše Sullyho zbrojnice

Jan "Sully" Heřmánek, Vilém Heřmánek, Mayk, Kristýna a Jana

Příslušníkům ozbrojených složek a záchranných jednotek oproti fotografii služebního průkazu nabízíme individuální zlevněnou cenu.