Sea to Summit X-Mug Cool Grip - Charcoal

Kód: AXCGMUGCH
Neohodnoceno
Značka: Sea To Summit
359 Kč / ks 296,69 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Skladací hrnek který pohodlně strčíte do kapsy u kalhot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLÁDACÍ HRNEK X-MUG COOL GRIP - Charcoal

Výrobce: SEA TO SUMMIT (AUSTRALIA)          Sea-to-Summit-Logo

Skládací hrnek Cool Grip X-Mug usnadňuje manipulaci s horkými i studenými nápoji v přírodě. Inovativní konstrukce Cool Grip využívá speciálně navržená žebra, která chrání vaše prsty před teplem nápoje - a díky pevnému okraji je hrnek pevný a snadno se z něj pije. Hrnek Cool Grip X-Mug má objem 480 ml, což je téměř dvojnásobek objemu našeho hrnku X-Cup (250 ml). Když vypustíte poslední kapku, můžete tyto skládací hrnky sbalit téměř kamkoli.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OUTDOOR
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sea-to-Summit-Logo

Značka Sea to Summit je postavená na myšlence přinášet dobrodružství z každé cesty. Stanovuje nové standardy v designu a kultuře kempování. Se vším perfekcionalismem vytváří plně funkční, krásné a dlouhotrvající produkty s australským postojem „bez starostí“. Od samého začátku se věnuje výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, technologií a výrobních metod. Všechny produkty inspirují k pobytu venku a dělají outdoorové aktivity zábavnější!

Původní heslo „vybavit a inspirovat“ platí i nadále! Stále vyvíjíme outdoorové vybavení a snažíme se udělat cestování pohodlnější a zábavnější. Každý dotažený nápad nás udržuje v popředí kategorie lehkých, odolných a výkonných produktů pro všechny druhy outdoorového dobrodružství - od expedic ve vysokých nadmořských výškách po rodinné kempování.