Caliber Coffee® - Patriot zrnková káva Etiopie

Kód: 21CC250
Neohodnoceno
240 Kč / ks 198,35 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Zajímavá a velmi atraktivní směs kávy z několika druhů arabik se střední aciditou ve stylovém 250g balení. KOUPÍ PODPOŘÍTE VÁLEČNÉ VETERÁNY.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PATRIOT ZRNKOVÁ KÁVA ETIOPIE
logo-1
Výrobce: Caliber Coffee® Daco_5525824

Etiopie je považována za domovinu kávovníků. V dnešní době je Etiopie na 8. místě mezi pěstitelskými velmocemi kávy. V místech mimo městská centra se etiopská káva pije s přídavkem byliny známé jako Adamovo zdravíUpražená zrna se pomelou, respektive rozdrtí v hmoždíři s bylinkou, promíchají se a spaří horkou vodou. Tento příběh na Vás čeká v každém balení této kávy. A co víc? Koupi Patriota zároveň přispíváte ma válečné veterány.

Patriot má poslání. Z každé zakoupené 250g kávy Patriot odešle výrobce 50Kč na transparentní účet Československý legionář Spia Czech
 
PARAMETRY PRODUKTU:
  • Patriot - Ethiopea Heirloom má krásnou citrusovou aciditu. Je vhodná v přípravě espressa ale i na filtr, kde můžeme cítit broskve.
  • Tato káva má malou hořkost a voní po čokoládě.  
  • Kávová zrna se zpracovávají mokrou cestou, hned po sklizni. Po odstranění šlupky z kávové třešně se následně fermentací odstraní zbytek obalu.
  • Stupeň pražení je medium - středně pražená káva
 

 

Názor Sullyho zbrojnice:
Zprvu jsem hledal balení zrnkové kávy s podtextem mých zájmů, aby to mělo pro mě i hlubší smysl  nejen konzumní vlastnosti. Proto jsem následně koupil k otestování první balení Caliber Coffee a to především i kvůli nedostupnosti zámořského dodavatele, abych přiznal barvu. Připravil jsem ji skrze frech press a bez nadsázky se nestačil divit v tom nejpozitivnějším slova smyslu a byl zároveň rád za to, že okolnosti absence jedné značky mi ukázala pro mě chuťově intenzivnější produkt, který mi opravdu sedne. Dnes se s kávou musím nově i poměrně dělit, protože ji vyžadují naše návštěvy a všichi si užíváme nejen chuť, ale i přípravu. Zní to jako kliše, nicméně jak je na Zbrojnici zvykem, produkty pro Vás testuje samotný tým této rodinné firmy, proto to ode mě berte jako upřímné doporučení.

Mayk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-1

Prvotřídní severočeský výrobce kávy se střeleckými kořeny, který buduje svojí značku na hodnotách cti, hrdosti a rodiny. Od roku 2016, kdy vznikla myšlenka přinést čerstvě upraženou kávu na stůl nadšencům kolem zbraní a militarismu, ušla kus cesty a dnes její kvalitu oceňují zákazníci i mimo vyjmenovaný sektor. Před uvedením značky jsme kávu pečlivě testovali při přípravě french pressu a výsledkem je její následná nabídka u nás na Zbrojnici.