GLOCK 17 GEN 4 MOS

Kód: 33479
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Glock
20 100 Kč / ks 16 611,57 Kč bez DPH
Na objednávku

Čtvrtá generace legendární a osvědčené pistole Glock 17 s přípravou na montáž pistolového kolimátoru. Osvědčená klasika, u které nesáhnete vedle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GLOCK 17 GEN 4 MOS
Výrobce: Glock -  Rakousko   Glock-logo-1F82A0A767-seeklogo.com

 

!!! Pozor - ostré zbraně lze prodat pouze držitelům ZP viz níže !!!

Světoznámá služební pistole od rakouské zbrojovky je pověstná svou kvalitou a spolehlivostí. O jejích kvalitách pak hovoří fakt, že v oficiálních ozbrojených složkách USA tvoří více než 60 % služebních krátkých zbraní. Hlavními přednostmi jsou nižší hmotnost, jednoduchost ovládání a v neposlední řadě vysoká životnost. Glock 17 je tzv. full size pistole. 

Pistole čtvrté generace nově obsahují systém výměnných gripů - G17/22 MBS (Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných gripů umožňuje uživateli měnit velikost obvodu rukojeti a přizpůsobit jej tak velikosti ruky. V nabídce jsou 3 velikosti gripů. Výměna se provádí jednoduchou demontáží jediného čepu. Výhodou je, že úhel rukojeti zůstává i s různými gripy stejný a tím je zajištěno, že střelec po výměně gripu, nebo pistole Glock za jinou, nestřílí výš nebo níž. Vypouštěč zásobníku je zvětšený a stranově volitelný. Umožňuje bez potřeby dalších součástek změnu strany, na které je instalován. Sestava vratné pružiny byla nahrazena sestavou duální vratné pružiny, která znatelně snižuje zpětný ráz a má delší životnost.

GLOCK Modulární Optický Systém (MOS):
Modulární optický systém je konfigurace pistole, která umožňuje pomocí různých adaptérů montáž optických systémů přímo na závěr pistole.


PARAMETRY PRODUKTU:

 • Zbraň pouze pro držitele zbrojního průkazu a nákupního povolení
 • 4. generace
 • ovládací prvky pro praváky
 • Ráže 9 mm Luger
 • Spoušťový mechanizmus DA
 • Velikost zbraně - Full size neboli služební standard 
 • Barva černá
 • Varianta MOS - příprava na montáž pistolového kolimátoru
 • Označení zbraně dle zákona o zbraních - "Pistole samonabíjecí"
 • Hmotnost: 625 g
 • Délka hlavně: 114 mm

V nabídce bez vyobrazeného příslušenství (kolimátoru) na fotografii.

 

  

!!! Pozor - ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, který má také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze vydat pouze osobně po předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. Vzhledem k tomu, že Zbrojnice zatím není projekt na full-time počítejte spíš s termíny ve večerních hodinách. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Glock
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

GLOCK Ges.m.b.H. (ochranná značka GLOCK) je rakouská zbrojovka, založená v roce 1963 Gastonem GlockemDeutsch-Wagramu poblíž Vídně. Společnost se nejvíce proslavila výrobou pistolí s polymerovým rámem. Kromě toho ale rovněž vyrábí např. nože a polní lopatky. Pistole GLOCK jsou hojně používány v civilním sektoru pro sebeobranu, stejně jako bezpečnostními složkami po celém světě, zejména pak v Americe, kde jsou jednou z nejrozšířenějších zbraní.