RR-ARMS RRARMS-KR58 PLUS Krytu závěru SA58 RRARMS PRO CNC s minilištou

Kód: KRYT PRO S MINI
Neohodnoceno
Značka: RR-ARMS
4 650 Kč / ks 3 842,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kryt závěru pro uchycení optiky na Sa vz.58 včetně minilišty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RR-ARMS RRARMS-KR58 PLUS Krytu závěru SA58 RRARMS PRO CNC s minilištou

Výrobce: RR-ARMS

Překryt dodává zbrani dodatečnou odolnost a ochranu, například při pádu. Díky robustní konstrukci s tloušťkou stěn 6 mm zachytí i větší nárazy, které by jinak mohly zdeformovat původní plechový kryt a tím způsobit selhání zbraně. V případě, že se překryt poškodí, lze jej ze zbraně snadno a rychle sundat a pokračovat ve střelbě, protože sestava vratné a bicí pružiny je stále na zbrani spolu s originálním plechovým krytem. Tuto výhodu nenabízí žádný jiný kryt závěru, který je na trhu!

Díky výše uvedenému má kryt závěru PRO vlastnosti FAIL SAFE, tedy jeho poškození či porucha nemá vliv na funkci zbraně, kterou můžete dál používat!

Nespornou výhodou je též to, že zbraň používá originální sestavu vratné a bicí pružiny, vyrobené dle standartů a technické dokumentace přímo výrobcem zbraně.

Kryt závěru PRO má hladký design snižující možnost zachycení se o oděv či předměty v terénu.

Mezi velké výhody překrytu závěru verze PRO patří jednoduchá montáž, pro kterou není třeba žádné nářadí ani úpravy zbraně. Vše zvládnete sami bez puškaře. Montáž na zbraň stejně jako demontáž je záležitostí několika vteřin.

Překryt závěru verze PRO je připraven pro montáž boční minilišty délky 38 mm. Toto řešení je vhodné, pokud se rozhodnete pro použití puškohledu a kolimátoru zároveň. V takovém případě na boční minilištu můžete použít kolimátory typu Docter Red Dot sight, Burris FastFire a podobné. Limit je zde hmotnost 50 g. Při naklonění zbraně o 45° je boční minilišta přesně nad hlavní v její ose. Není stranově posunutá.

Překryt lze použít na zbraně s úpravou povrchu (černění, nový nátěr, ...), při které může dojít k nárůstu či úbytku šířky zbraně oproti původním rozměrům. Kryt lze používat na zbrani s šířkou těla v rozmezí 35,7 mm až 36,5 mm v závěrové části. Pokud Vaše zbraň má po úpravách větší šířku, lze to řešit individuálně.

Utahovací matice i šrouby mají aretaci proti samovolnému povolení či povolení vlivem rázů při střelbě.

Technická data:

Rozměry (délka / šířka / výška) [mm]

140 / 58 / 45

Délka Picatinny lišty (MIL-STD-1913) [mm]

117

Povrchová úprava

Tvrdý elox

Hmotnost [g]

235

Obsah balení: Kryt závěru se standartizovanou montážní Picatinny lištou na příslušenství, prodloužený demontážní kolík, minilišta.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryty závěru
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: