3M™ PELTOR™ TEP-300 EU CY elektronické taktické zátky do uší - Hnědé

Kód: 7100227628
Neohodnoceno
Značka: 3M - Peltor
18 165 Kč / ks 15 012,40 Kč bez DPH 18 165 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Technologická špička v oboru ochrany sluchu

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEP-300 EU CY ELEKTRONICKÁ TAKTICKÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ - Hnědé

Výrobce: 3M - PELTOR

Kompaktní ochrana sluchu, to jsou taktické špunty/sluchátka do uší značky 3M™ PELTOR™ se špičkovými vlastnostmi naslouchací funkce – navržena tak, aby pomáhala poskytovat přenos komfortní hladiny zvuku a přitom stále poskytovat ochranu uživatele. Dodává se s více velikosti a typy vyměnitelných ušních koncovek.  Malá velikost dělá z taktických špuntů do uší od značky 3M™ PELTOR™ jedničku na trhu. Jsou kompatibilní s většinou osobních ochranných prostředků hlavy, jako jsou např. helmy, brýle a respirátory. Sluchátka do uší TEP-300 nabízí přenos kvalitního zvuku směrem do uší a dokáží tlumit již pro uživatele nekomfortní hladinu zvuku. Přenosné nabíjecí pouzdro pro sluchátka obsahuje indikátor stavu nabití. K dispozici je  Port USB-C, který umožňuje nabíjení špuntů do uší při připojení k USB napájecímu zdroji (kabel není součástí balení).

 
 
 
  • Operation Intuitivní ovládání jedním tlačítkem zapíná, vypíná a volí nastavení hlasitosti
  • Ochrana sluchu Vyměnitelná komunikační koncovka pomáhá poskytovat ochranu sluchu v hlučném prostředí. Několik velikostí a typů navržených tak, aby vyhovovaly většině zvukovodů.
  • Dobíjecí kontakty nabíjejí sluchátka v pouzdře. Li-ion baterie interního sluchátka poskytuje až 10 hodin nepřetržitého provozu při plném nabití.
  • In Ear Speech Microphone - vybaveny mikrofony, které zachycují zvukové vlny když mluvíte
  • Environmental Microphone Port Pomáhá udržovat sluchové vnímání a zároveň pomáhá minimalizovat hluk větru. K dispozici další příslušenství
  • IP68 Odolnost proti vodě a prachu Inovativní design pomáhá chránit sluchátko před vniknutím vody a prachu.
  • Near Field Magnetic Induction (NFMI) Bezdrátové připojení k 3M™ PELTOR™ Systémové řídicí jednotky, SCU-300.

Tactical Modular Audio System (TMAS) Kompatibilní s řídící jednotkou SCU-300
 

SCU-300 obr9 SCU-300 obr5 

TMAS (Tactical Modular Audio System) je nejnovější generací přístroje pro komunikaci a ochranu sluchu, vyvinutého tak, aby efektivně pomáhal operátorům komunikovat v dynamických hlukových prostředích. TMAS nabízí jasné a spolehlivé bezdrátové připojení komunikace, které odstraňuje potřebu kabelů mezi náhlavní soupravou a Push-To-Talk (PTT), pomáhá zvýšit celkovou mobilitu. Navíc je systém vybaven s novým vzdáleným PTT, který lze namontovat na rail pušky, což operátorům poskytuje schopnost vysílat a upravovat hlasitost aniž by museli sundat ruku ze pušky. Systém nabízí flexibilitu a škálovatelnost řešit potřeby moderního vojáka, s schopností spravovat starší a budoucí rádio systémy. Vítejte v další generaci komunikační schopnost od 3M PELTOR.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana sluchu
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: