M-TAC sestava taktických pravítek ECOPYBOOK TACTICAL TZ+M NATO RULER SET

Kód: 10273010
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: M-TAC
280 Kč / ks 280 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Sada taktických pravítek ТZ+M NATO pro použití v polních podmínkách. Nezbytný "cajk" pro "gumy".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taktická pravítka ECOPYBOOK TACTICAL RULER SET TZ+M NATO

Výrobce: M-TAC - Ukrajina

Potřebujete zakreslit do mapy polohy jednotek, směr útoku, či do náčrtu před vydáním bojového rozkazu? Tohle taktické pravítko vám v tom rozhodně pomůže! Už nikdy polní nákresy, jak od malých dětí. Pěkně úhledně a přehledně pro podřízené i velitele. 

Díky antireflexnímu povrchu neodráží sluneční paprsky, což výrazně snižuje demaskovací faktory.

Sada se skládá ze dvou pružných pravítek s antireflexní vrstvou a aktualizovaným umístěním taktických značek a stupnic. Pro snadné použití jsou pravítka připevněna paracordem.


Parametry produktu:

  • Taktické NATO značky
  • Snadné použití
  • Matný povrch s antireflexní úpravou
  • Flexibilní
  • Průhledný

Technické parametry produktu: 

                                                        Material:

Polymer

                                                        Rozměry:

13.5  х 9.5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2700x1000

 

M-TAC je ukrajinská značka taktické výstroje, vybavení a také oblečení, která byla založena už v roce 2005. Osobně se s jejími výrobky potkáváme delší dobu a viděli jsme jejich použití i v soudobém válečném konfliktu, kde se výrobky značky dobře osvědčily. Původně se značka zaměřila na vybavení pro hráče airsoftu, ale v roce 2014 při revoluci za nezávislost a počátku ruské anexe ukrajinských území na Krymu a Dombasu, se značka zaměřila na výrobu produktů pro profesionální armádu a policii. Primárně se výrobky značky M-TAC používali u speciálních jednotek, ale dnes se jedná o široce rozšířený a osvědčený sortiment napříč ozbrojenými složkami Ukrajiny. Značka používá vysoce kvalitní a high-tech materiály od předních světových značek (Polartec, Multicam Pattern, Cordura, Toray, Brookwood, Coldeck Textile), a experimentuje s vlastními novými typy tkanin. Design produktů je také velmi nápaditý a proto jsme se rozhodli vám tuto značku nabídnout i u nás na Zbrojnici.