Schmeisser plynový násadec (Gas Block), nízkoprofilový .936, stavitelný

Kód: 1814-0293S
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
3 750 Kč / ks 3 099,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kvaitní gas block pro všechny standardní AR 15 Bull profil hlavně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynový násadec (Gas Block), nízkoprofilový .936, stavitelný

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

 

Ocelový nízkoprofilový stavtielný plynový násadec Schmeisser (Gas Block) e vhodný i pro úzké předpažbí typu SLIM. Je určen pro všechny standardní hlavně AR 15 s vnějším průměrem .936. Plynové násadce jsou vyrobeny z německé ušlechtilé oceli 42CrMo4, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti praskání. Použitý materiál navícdobře odolává negativním vlivům výstřelových plynů. 

Zajišťovací pin je umístěn v dostatečné vzdálenosti od plynového kanálku a omezuje tak nechtěné hromadění karbonu. Plynový násadec je stavitelný v rozsahu 20ti pozic a je vybaven automatickou aretací s výrazným zvukem kliknutí. Nastavení gasblocku lze resetovat. Plynový násadec má symetrickou konstrukci a zachovává tak všechny vlastnosti volně plovoucích hlavní. Precizní zpracování a optimální tolerance zajišťují maximální těsnost proti nechtěnému úniku plynů.   

Gasblock nastavujete klikáním, které je praktické zejména v době, kdy můžete zbraň používat například s tlumičem. Stačí si jen zapamatovat počet kliknutí a po sejmutí tlumiče nastavíte gasblock zpět do původní ideální polohy.

Plynové násadce Schmeisser jsou testovány v souladu s vojenskými standardy a každý prochází přísnou interní kontrolou kvality. Výrobky jsou při balení označeny výstupní kontrolou "Schmeisser Quality Check".

Plynový násadec je dodáván s fixačními šrouby, zajišťovacím pinem a seřizovacím klíčem.

PARAMETRY PRODUKTU:

Materiál: německá kvalitní ocel
Povrch: černý leštěný
Hmotnost: 65g
Rozměry d/v/š: 30/36/28mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Úsťová zařízení
Záruka: 2 roky

Schmeisser NoRec kompenzátor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.