SORDIN střelecká sluchátka SUPREME PRO-X - Zelené, Neckband

Kód: 76302-X-S
Neohodnoceno
Značka: Sordin
7 490 Kč / ks 7 490 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)

Velmi kvalitní elektronická sluchátka Supreme Pro-X (zvýšená voděodolnost) s PVC náušníky, NECKBAND (pod helmu) - zelené

Detailní informace

Detailní popis produktu

STŘELECEKÁ SLUCHÁTKA SUPREME PRO-X - ZELENÉ MUŠLE, NECKBAND, PVC NÁUŠNÍKY

Výrobce: Sordin (Sweden)

Řada Supreme švédského výrobce Sordin je první volbou lovců a střelců, kteří chtějí kvalitní aktivní elektronickou ochranu sluchu. Tato řada sluchátek založená na vojenských modelech splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a funkcionalitu. Sluchátka Sordin Supreme jsou legendární pro svoji kvalitní reprodukci zvuku. Chrání Vaše uši před silnými zvuky, které by Vás už mohly zranit, na druhou stranu propouští slabší zvuky skrz. Všechny zvuky jsou přijímány párem mikrofonů, vyhodnoceny eletkronikou a případně propuštěny skrz do vnitřních reproduktorů. Poslech je tedy stereofonní a i když je reprodukován, o prostorové slyšení nepřIjdete.  Zatímco se vedle Vás střílí, můžete si v klidu povídat či poslouchat instrukce, aniž by bylo potřeba sluchátka sundávat.  Žádná jiná sluchátka nemají tak čistý, kvalitní a přirozený zvuk, jako právě Sordin Supreme. Slabší vzdálený zvuk je naopak zesílen a není rušen silnými zvuky střelby. Díky kompaktnímu tvaru mušlí se sluchátka velmi dobře nosí i po delší dobu, v kombinaci s gelovými náušníky (naleznete zde) neucítíte otlaky brýlí ani po celodenním pobytu na střelnici. Zkosená spodní část mušlí Vám zaručí pohodlné přilícení ke zbrani, aníž by Vás sluchátka nějak omezovala, ať už střílíte z pravého nebo levého ramene. Řada sluchátek Supreme PRO-X je navíc vybavena systémem SordinHEAR2, který přináší čtyři různé zvukové profily, které si zvolíte dle prostředí a způsobu, jakým hodláte sluchátka používat. Díky verzi neckband budete moci tato sluchátka pohodlně nosit pod helmou nebo čepicí díky tenkému popruhu látky, který drží sluchátka na hlavě a pevnému drátu, který drží mušle u sebe a je umístěn na týlu. Mimo to vše Vám sluchátka Sordin Supreme přináší 400 hodin provozu na dvě AAA baterie či AUX zvukový vstup pro externí zařízení (např. radiokomunikátor, telefon,...), ke kterému je dodáván 3.5 mm mono-stereo kabel. 

V srdci každých sluchátek Sordin Supreme PRO-X (včetně verze LED) bije audiosystém SordinHEAR2. Hlavní myšlenou za tímto systémem je přeměnit sluch každého lovce v jeho hlavní zbraň. Tento zázrak moderní technologie přináší čtyři zvukové profily, které si nastavíte dle situace, ve které se budete nacházet a dle potřeby si je budete kdykoli snadno měnit. 

 • Hunting (lov) - jedná se o základní profil, vhodný na většinu situací. Zvukový obraz je optimalizován pro béžný lovecký den a vyrovnává čistý okolní zvuk (jako řeč) a komfortní potlačení ruchů. 
 • Focus (soustředění) - jedná se o profil nejvyšší pohotovosti. Díky velkému zesílení a širokému zvukovému spektru tak dosáhnete k lepšímu povědomí o situaci (situational awareness). Použijte tento profil třeba na loveckém stavu a nechte si jím doslova zbystřit smysly. 
 • Shooting (střelba) - toto je komfortní profil s menším zesílením a užším slyšitelným spekterem. Perfektní volba na místech, kde není potřeba být soustředěn na vše okolo. Ideální např. na trénink na střelnici
 • Comms (komunikace) - s tímto profilem se úplně vypne zvukový průchod z mikrofonů a do reproduktorů se pouští pouze zvuk z vysílačky (či jiného připojeného zařízení)

Parametry produktu:

 • Zvukový systém HEAR2 přináší perfektní kvalitu zvuku a čtyři zvukové profily pro různé situace
 • Verze neckband umožňuje nosit sluchátka pod helmou nebo čepicí
 • Stupeň krytí IP67
 • Vodotěsné mikrofony a místo pro baterky
 • Kompaktní design mušlí
 • Standardní PVC náušníky (gelové naleznete zde)
 • Jednoduché ovládání
 • Slabší zvuky (řeč, projíždějící auto, pohyb zvěře) jsou pouštěny skrz, příp. zesilovány, silnější zvuky (střelba, na stavbě) jsou potlačeny na bezpečnou úroveň
 • Přirozeně znějící zvuk je docílen vysoce kvalitními reproduktory uvnitř mušlí
 • Reprodukovaný zvuk je limitován hlasitostí 82 dB
 • Automatické vypnutí sluchátek po 4 hodinách
 • Stereo vstup AUX pro externí zařízení
 • Sluchátka Vás upozorní, když budou baterie téměř vybité a bude zbývat cca 40 hodin provozu
 • Efektivní tlumení hluku i při nošení brýlí

Technické parametry produktu: 

Verze sluchátek PRO-X
Hlavový most Týlní (neckband)
Materiál povlaku hlavového mostu Černá látka
Barva mušlí Zelená
Baterie 2x AAA
Výdrž 400 hod
NRR (Noise Reduction Rating - norma USA) 19 dB
SNR (Signal to Noise Ratio - norma EU) 24 dB
H (utlumení frekvence 2000 - 8000 Hz) 25 dB
M (utlumení frekvence 1000 - 2000 kHz) 21 dB
L  (utlumení frekvence 63 - 1000 Hz) 15 dB
Náušníky PVC
Hmotnost 277 g

 

 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora kompabilita s helmou 3.5.2024 15:42
Dobrý den, máte zkušenosti s použitím techto sluchátek s helmou ACH HIGH CUT II (https://argunshop.cz/balisticke-prilby/437-22864-ach-high-cut-ii.html#/5-prilba_barva-olive_green/9-prilba_velikosti-s/12-prilba_polstarky-10). předem děkuji za odpověd.
Odpovědět
S Avatar autora Kompatibilita s přilbou ACH HIGH CUT II ARGUN 6.5.2024 13:33
Dobrý den, bohužel pravděpodobně nebude sedět dobře. Zadní část sluchátek, která doléhá na temeno hlavy je přesně v místě, kde většině lidí vyjde zadní polštářek řemení přilby. Doporučuji spíše použít sluchátka SORDIN střelecká sluchátka SUPREME PRO-X SLIM SFA, ty je možné uchytit díky dokoupatelným adaptérům na helmu, i nosit bez přilby. Snad jsem pomohl. Sully