Zásobník Schmeisser AK-47 7,62x39 na 60 nábojů

Kód: 15-S60AK7620102
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
2 199 Kč / ks 1 817,36 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Velmi kvalitně zpracovaný a odolný vysokokapacitní čtyř-řadý zásobník od německé společnosti Schmeisser na 60 nábojů ráže 7,62 x 39

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník Schmeisser pro AK-47 na 60 nábojů ráže 7,62 x 39
schmeisser
Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY

NO EXPORT 

ČR - NA POVOLENÍ


Chete si pojistit v prvním sledu ničím nerušený příděl letících nábojů na Vámi zvolený cíl? Pakliže je odpověď ano, dovolte nám představit jeden povedený kousek z německé dílny společnosti Schmeisser

Tento nově vyvinutý velkokapacitní čtyř-řadý zásobník má kapacitu 60 nábojů. Kromě vyjímečné konstrukce z vysoce odolného polymeru ze sklelných vláken má i nově vyvinutou strukturu povrchu. Montáž a demontáž je snadno proveditelná i bez použití nářadí. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí díky podavači s funkcí ,,Anti Tilt". 

Pozor: Jedná se dle EU o velkokapacitní zásobník, a tak je jeho nákup byrokraticky složitější. Viz. požadavky níže. 

PARAMETRY PRODUKTU:

  • Pro AK-47 
  • Ráže: 7,62x39
  • Kapacita 60 nábojů
  • Unikátní systém podávání náboje
  • Materiál: polymer se skelnými vlákny
  • Zvýšená spolehlivost
  • Navrženo v Německu 

Pozor: Jedná se dle EU o velkokapacitní zásobník, a tak je jeho nákup byrokraticky složitější.

Osobní odběr:
Je nutné se prokázat průkazem zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.
Pokud tento průkaz nemáte je nutné mít vyřízenou vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků, její kopii prosím vezměte sebou.

Posílání:
Po dokončení objednávky přes eshop je nutné následně na email info@sullyhozbrojnice.cz poslat foto průkazu zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.
Pokud tento průkaz nemáte je nutné mít vyřízenou vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků.
Kopii rozhodnutí o této výjimce prosím opět zašlete na email info@sullyhozbrojnice.cz. Do předmětu zprávy prosím vložte číslo objednávky pro lepší přehlednost. 

Pozor: Toto zboží je neprodejné mimo území ČR

Tento produkt je klasifikován jako vojenský materiál a dle zákona č. 38/1994 Sb. (Zákon o zahraničním obchodu s vojenským materiálem) jej nelze exportovat mimo území České republiky bez povolení příslušných orgánů.

Zasíláme pouze na území ČR.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníky pro pušky
Záruka: 2 roky

Recenze a test od Polenar Tactical

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.