Zásobník Lancer L5AWM, 30 ran - Černá

Kód: 999-000-2320-03
Novinka
Neohodnoceno
Značka: LANCER
520 Kč / ks 429,75 Kč bez DPH 520 Kč / 1 ks
Na objednávku

Špičkový puškový zásobník dostatečně odolný pro vojenské, policejní a soutěžní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník Lancer L5AWM, 30 ran - Černá

Výrobce: Lancer Systems

NO EXPORT 

ČR - NA POVOLENÍ

Zásobník Lancer L5AWM, 30 ran, Černá
Společnost Lancer se rozhodla navrhnout lepší zásobník ráže 5,56, který by se vyznačoval spolehlivostí oceli a odolností a hmotností polymeru. Tímto zásobníkem je zásobník L5 Advanced Warfighter Magazine (AWM). Exkluzivní hybridní konstrukce zásobníku L5AWM zahrnuje sestavu podávacího okraje z tvrzené oceli zalitou do patentovaného polymerového těla s agresivní povrchovou texturou, čímž vznikl špičkový puškový zásobník dostatečně odolný pro vojenské, policejní a soutěžní použití.

POZOR : Jedná se dle EU o velkokapacitní zásobník, a tak je jeho nákup byrokraticky složitější.

Osobní odběr:
Je nutné se prokázat průkazem zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.
Pokud tento průkaz nemáte je nutné mít vyřízenou vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků, její kopii prosím vezměte sebou.

Posílání:
Po dokončení objednávky přes eshop je nutné následně na email info@sullyhozbrojnice.cz poslat foto průkazu zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.
Pokud tento průkaz nemáte je nutné mít vyřízenou vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků.
Kopii rozhodnutí o této výjimce prosím opět zašlete na email info@sullyhozbrojnice.cz. Do předmětu zprávy prosím vložte číslo objednávky pro lepší přehlednost. 

Pozor: Toto zboží je neprodejné mimo území ČR

Tento produkt je klasifikován jako vojenský materiál a dle zákona č. 38/1994 Sb. (Zákon o zahraničním obchodu s vojenským materiálem) jej nelze exportovat mimo území České republiky bez povolení příslušných orgánů.

Zasíláme pouze na území ČR.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: