CZ BREN 2 Ms 7,62x39 11"

Kód: 3724-7332-ABKJACX
Neohodnoceno
59 990 Kč / ks 49 578,51 Kč bez DPH
Na objednávku

Výhradně samonabíjecí varianta pušky CZ BREN 2, která byla navržena na základě zkušeností nejnáročnějších uživatelů z řad speciálních jednotek a ozbrojených složek operujících kdekoliv na světě i v těch nejdrsnějších klimatických podmínkách. Prostě už dobře vyladěná "Brenda". 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CZ BREN 2 Ms 7,62x39 11"

Výrobce: CZUB - Česká republika

Pouze na ZP a platné nákupním povolení, s osobním odběrem, nelze zaslat přepravní službou !!!

Zbraňový systém CZ BREN 2 se řadí k nejdokonalejším na světovém trhu. Mezi jeho přednosti patří jednoduchá konstrukce, extrémní spolehlivost, vysoká přesnost, nízká hmotnost, skvělá ergonomie a oboustranné či snadno přestavitelné ovládací prvky.

Tyto vlastnosti si v plné míře uchovávají i výhradně samonabíjecí modely CZ BREN 2 Ms v populárních rážích .223 Rem. a 7,62×39. Vedle nemožnosti střelby dávkou je jejich největší odlišností od samočinného provedení samostatné předpažbí a standardizovaná montážní lišta dle MIL-STD-1913 jen na horní části zbraně, čímž se uživatelům otevírají bohaté možnosti individuálních úprav a ladění.

 

PARAMETRY PRODUKTU:

  • výsuvná ramenní opěrka z kvalitního a odolného polymeru
  • oboustranné a přestavitelné ovládací prvky
  • montážní lišta pro instalaci doplňků
  • vyměnitelné předpažbí
  • hlaveň kovaná za studena
  • napínací páka nezávislá na nosiči závorníku - během střelby zůstává v přední poloze
  • délka hlavně: 11''
  • hmotnost bez zásobníku: 2,87 kg
  • nákupní povolení: pistole samonabíjecí

 

 

 

Pozor ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, který má také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze vydat pouze osobně po předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CZUB

Kdo by neznal naši nejslavnější zbrojovku? Ve světě si získává stále více a více zákazníků, stále se vyrábí v Uherském Brodě a má pěkný poměr cena/výkon. Jako všechny značky má své skalní milovníky, i zaryté odpůrce. My máme Českou Zbrojovku rádi.