Glock 21 Gen 4

Kód: 30322
Neohodnoceno
Značka: Glock
20 166 Kč / ks 16 666,12 Kč bez DPH
Na objednávku

Pistole GLOCK 21 ve výkonné ráži .45 ACP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GLOCK 21 GEN 4Glock-logo-1F82A0A767-seeklogo.com

Výrobce: Glock -  Rakousko  

NO EXPORT - POUZE OSOBNÍ ODBĚR NEBO VIP DOPRAVNÍ SLUŽBA

Pistole Gen4 nově obsahují systém výměnných gripů - MBS (Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných gripů umožňuje uživateli měnit velikost obvodu rukojeti a přizpůsobit jej tak velikosti ruky. V nabídce jsou 3 velikosti gripů. Výměna se provádí jednoduchou demontáží jediného čepu. Výhodou je, že úhel rukojeti zůstává i s různými gripy stejný a tím je zajištěno, že střelec po výměně gripu, nebo pistole Glock za jinou, nestřílí výš nebo níž.

Vypouštěč zásobníku je zvětšený a stranově volitelný. Umožňuje bez potřeby dalších součástek změnu strany, na které je instalován.

Sestava vratné pružiny byla nahrazena sestavou duální vratné pružiny, která znatelně snižuje zpětný ráz a má delší životnost. 

 

 PARAMETRY PRODUKTU:

  • Zbraň pouze pro držitele zbrojního průkazu a nákupního povolení
  • Ráže .45 ACP
  • Spoušťový mechanizmus DA
  • Velikost zbraně - standard
  • Barva černá
  • Označení zbraně dle zákona o zbraních - "Pistole samonabíjecí"
  • Kapacita zásobníku 6 ran
  • Hmotnost: 745 g
  • Délka hlavně: 117 mm 

  

Pozor! Ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, kteří májí také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze doručit zpoplatněnou VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU nebo vydat pouze osobně. V obou případech je potřeba předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí/zvolení doručení VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GLOCK Ges.m.b.H. (ochranná značka GLOCK) je rakouská zbrojovka, založená v roce 1963 Gastonem GlockemDeutsch-Wagramu poblíž Vídně. Společnost se nejvíce proslavila výrobou pistolí s polymerovým rámem. Kromě toho ale rovněž vyrábí např. nože a polní lopatky. Pistole GLOCK jsou hojně používány v civilním sektoru pro sebeobranu, stejně jako bezpečnostními složkami po celém světě, zejména pak v Americe, kde jsou jednou z nejrozšířenějších zbraní.