Ruger AR-556 MPR

Kód: 8514
Tip
Neohodnoceno
Značka: Ruger USA
31 000 Kč / ks 25 619,83 Kč bez DPH 31 000 Kč / 1 ks
Skladem - pouze osobní odběr (1 ks)

Samonabíjecí puška Ruger AR-556 MPR je cenově dostupnou variantou AR15 na našem trhu, která je stále kvalitní a skutečně vyráběná v USA. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruger AR-556 MPR 18"                                                    

Výrobce: Ruger USA 

Pouze na ZP a platné nákupním povolení, s osobním odběrem, nelze zaslat přepravní službou !!!Ruger-Logo

Puška Ruger AR-556 je jednou z cenově nejdostupnějších variant AR15 na našem trhu, přestože stále jde o kvalitní zbraň skutečně vyráběnou v USA. Nyní výrobce Sturm, Ruger & Co., Inc. přišel s novým modelem AR-556 MPR. Oproti základnímu má model MPR 18 palců dlouhou za studena kovanou hlaveň z kvalitní 4140 chrom-molybdenové oceli. Ústí hlavně je doplněno kompenzátorem vlastní konstrukce. MLOK předpažbí délky 15 palců poskytuje širokou škálu možností montáže dalšího příslušenství. Model MPR má také vylepšenou dvouchodovou spoušť (Ruger® Elite 452 2-stage AR-Trigger) s odporem 2,2kg. Mezi další příslušenství patří Magpul® MOE® pistolová rukojeť a Magpul MOE SL pažba. Ke zbrani je dodáván jeden 30-ranný Magpul PMAG. Zbraň není vybavena mířidly.

Parametry produktu: 

  • 18 palců dlouhá, za studena kovaná hlaveň z kvalitní 4140 chrom-molybdenové oceli
  • Osazena Magpul díly
  • 15" dlouhé MLOK předpažbí
  • Vylepšená dvouchodová spoušť (Ruger® Elite 452 2-stage AR-Trigger) s odporem 2,2kg
  • Ke zbrani jeden 30-ranný Magpul PMAG
  • Kvalitní zpracování za přijatelnou cenu
  • délka systému MID
  • Vyrobeno v USA

 

Technické Parametry: 

Výrobce Ruger USA
Kategorie zbraně B (zbrojní průkaz a výjimka na zásobníky od PČR)
Ráže 223 Rem.
Zásobník nábojů Schránkový
Stoupání vývrtu 1:8 "
Délka hlavně 18 palců
Vlastnosti zbraně Picatinny rail / M-Lok předpažbí / Vnější pojistka
Druh zbraně v CRZ Puška samonabíjecí
Hmotnost prázdné zbraně 3084 g

 

Pozor!!! ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, který má také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze vydat pouze osobně po předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ruger-Logo

Bill Ruger odstartoval svou zbrojní dráhu v roce 1949, kdy představil svou první pistoli v ráži .22 LR. Více než padesátipětiletá historie Americké zbrojovky Sturm, Ruger and Co. Inc. nejlépe vypovídá o kvalitách jejích zbraní a zdálo by se, že víc není potřeba dodávat. Svým obrovským pokrytím sortimentu výroby palných zbraní umožňuje každému uživateli výběr téměř ve všech oblastech, kde se zbraně užívají. Zbraně pro myslivost brokové i kulové, dlouhé sportovní zbraně, pistole a výběr revolverů (dohromady více než 300 různých modelů) jsou nosným výrobním programem již od roku 1949, kdy pánové Alexander Sturm a William Battermann Ruger tuto společnost založili. Tato značka skutečně stále vyrábí zbraně v několika závodech v USA. Kvalita zpracování a spolehlivost je přiměřená značce zaměřené na spolehlivé, ale ekonomicky dostupné zbraně.