Ruger PC Carbine

Kód: 19100
Neohodnoceno
Značka: Ruger USA
21 000 Kč / ks 17 355,37 Kč bez DPH
Na objednávku

Snadno rozkládací samonabíjecí puška v ráži 9mm Luger

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUGER PC CARBINE                                                      
Výrobce: RUGER USA 

NO EXPORT - POUZE OSOBNÍ ODBĚR NEBO VIP DOPRAVNÍ SLUŽBA

Ruger-Logo

Ruger PC Carbine je novinkou v sortimentu značky a je náhradou za model PC9. PC Carbine je snadno rozkládací samonabíjecí puška v ráží 9mm Luger na zásobníky Ruger nebo Glock (stačí pouze vyměnit konverzi zásobníkové šachty, která je součástí setu). Puška je vybavena vlastními mířidli (stavitelné hledí - kroužek a chráněná čepel mušky) a také Picatinny lištou pro rychlou montáž optických zařízení.

Další součásti: spodní rail / kroužky na popruh / závit hlavně pro instalaci dalšího příslušenství / gumová lísnice pro komfort při střelběPARAMETRY PRODUKTU: 

  • Ráže: 9mm Luger
  • Délka hlavně 16,12"
  • MLOK předpažbí
  • Kapacita zásobníku: 17 nábojů
  • Barva: černá
  • Váha: 3,084 kg
  • Kvalitní zpracování za přijatelnou cenu
  • Vyrobeno v USA
  • Nákupní povolení "samonabíjecí puška", kat. B

 

 

Pozor! Ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, kteří májí také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze doručit zpoplatněnou VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU nebo vydat pouze osobně. V obou případech je potřeba předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí/zvolení doručení VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ruger-Logo

Bill Ruger odstartoval svou zbrojní dráhu v roce 1949, kdy představil svou první pistoli v ráži .22 LR. Více než padesátipětiletá historie Americké zbrojovky Sturm, Ruger and Co. Inc. nejlépe vypovídá o kvalitách jejích zbraní a zdálo by se, že víc není potřeba dodávat. Svým obrovským pokrytím sortimentu výroby palných zbraní umožňuje každému uživateli výběr téměř ve všech oblastech, kde se zbraně užívají. Zbraně pro myslivost brokové i kulové, dlouhé sportovní zbraně, pistole a výběr revolverů (dohromady více než 300 různých modelů) jsou nosným výrobním programem již od roku 1949, kdy pánové Alexander Sturm a William Battermann Ruger tuto společnost založili. Tato značka skutečně stále vyrábí zbraně v několika závodech v USA. Kvalita zpracování a spolehlivost je přiměřená značce zaměřené na spolehlivé, ale ekonomicky dostupné zbraně.