Samonabíjecí puška Ruger SFAR 16.10" / 20" - .308 Win / 7,62 NATO

Kód: 5610 5611 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Ruger USA
38 000 Kč / ks 31 404,96 Kč bez DPH
Skladem - pouze osobní odběr (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Varianty hlavní
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samonabíjecí puška v ráži 308 Win / 7,62 NATO, která je stále kvalitní a skutečně vyráběná v USA. Délka hlavně 16.10" nebo 20".

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAMONABÍJECÍ PUŠKA SFAR 16.10" a 20" .308 / 7,62 NATO                                               

Výrobce: Ruger USA 

NO EXPORT - POUZE OSOBNÍ ODBĚR NEBO VIP DOPRAVNÍ SLUŽBA

Ruger-Logo

Samonabíjecí puška z americké produkce komorovaná do ráže .308 Win, chcete-li 7,62 NATO. Puška je osazeny polymerovými doplňky od prověřené značky Magpul a to v černé barvě. K dispozici jsou dvě varianty délky hlavní 16.10" a 20". Předpažbí zůstává pro obě varianty shodné - 15" a je ve variantě M-LOK. Za studena kovaná hlaveň z oceli 4140 s nitridovaným povrchem. Ústí hlavně je osazeno závitem 5/8" 24. Upper a lower je vyroben z tvrzeného eloxovaného hliníku 7075-T6. Na první pohled Vás zaujme i anatomicky tvarovaného ústí zásobníkové šachty. Dodáváno se zásobníkem PMAG na 20 nábojů. 3x QD uchycení pro popruh (předpažbí, pod trubkou, pažba).


PARAMETRY PRODUKTU: 

  • 16.10" nebo 20" dlouhá varianta hlavně 
  • ráže 7,62 NATO / .308 Win 
  • Nákupní povolení "samonabíjecí puška", kat. B
  • Osazena Magpul díly
  • mid-length gas system 
  • 15" dlouhé MLOK předpažbí
  • Kvalitní zpracování za přijatelnou cenu
  • Vyrobeno v USA

 

 

Pozor! Ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, kteří májí také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze doručit zpoplatněnou VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU nebo vydat pouze osobně. V obou případech je potřeba předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí/zvolení doručení VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ruger-Logo

Bill Ruger odstartoval svou zbrojní dráhu v roce 1949, kdy představil svou první pistoli v ráži .22 LR. Více než padesátipětiletá historie Americké zbrojovky Sturm, Ruger and Co. Inc. nejlépe vypovídá o kvalitách jejích zbraní a zdálo by se, že víc není potřeba dodávat. Svým obrovským pokrytím sortimentu výroby palných zbraní umožňuje každému uživateli výběr téměř ve všech oblastech, kde se zbraně užívají. Zbraně pro myslivost brokové i kulové, dlouhé sportovní zbraně, pistole a výběr revolverů (dohromady více než 300 různých modelů) jsou nosným výrobním programem již od roku 1949, kdy pánové Alexander Sturm a William Battermann Ruger tuto společnost založili. Tato značka skutečně stále vyrábí zbraně v několika závodech v USA. Kvalita zpracování a spolehlivost je přiměřená značce zaměřené na spolehlivé, ale ekonomicky dostupné zbraně.