Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Dynamic L 14,5"

Kód: 03-0177M 03-0182 Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
80 900 Kč / ks 66 859,50 Kč bez DPH 80 900 Kč / 1 ks 80 900 Kč / 1 ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva zbraně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DYNAMIC JE DYNAMIT! Lehkost, perfektní kontrola zpětného rázu, jemná spoušť s ultrakrátkým resetem a maximální vybavenost! To vše dělá Dynamic ideálním pro dynamické disciplíny, ale i práci nebo lov. Puška Schmeisser AR 15 Dynamic L 14,5" je zbraň legendární americké konstrukce vyrobená firmou Schmeissernekompromisní německou kvalitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Dynamic L 14,5"

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

DYNAMIC JE DYNAMIT!

Lehkost, perfektní kontrola zpětného rázu, jemná spoušť s ultrakrátkým resetem a maximální vybavenost! To vše dělá Dynamic ideálním pro dynamické disciplíny, ale i práci nebo lov. Puška Schmeisser AR 15 Dynamic L 14,5" je zbraň legendární americké konstrukce vyrobená firmou Schmeissernekompromisní německou kvalitou. Konstrukčně jde o klasickou plynovku, tedy tzv. DGI, Direct Gas Impingement. Použití vysoce kvalitních materiálů je samozřejmostí. Všechny díly, které nejsou vyrobeny v Německu (a těch je minimum) jsou pouze od NATO certifikovaných výrobců.

Dynamic se vyrábí se v ráži .223 Rem. a je určen i pro použití s municí 5,56x45 NATO. Oproti standardní pušce Schmeisser má Dynamic sníženou váhu o téměř 400g. Předpažbí je typu Slim pro efektivnější a ergonomičtější manipulaci a montážní rozhraní je  M-LOK, vyvinuté světoznámou značkou Magpul. Předpažbí je proti protočení pojištěno navíc dvěma výstupky, které ho fixují oproti hornímu rámu zbraně. Úchyt předpažbí je proveden třemi zapuštěnými šrouby se závitovými vložkami HELICOIL® pro vysokou pevnost. Předpažbí je také vybaveno horní Picatinny lištou pro upevnění příslušenství. 

Rám zbraně je vyroben z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací. Vybaven je horní Picatinny lištou a najdete na něm kompletní oboustranné ovládání a to včetně vypouštění zásobníku a závěru. Puška je vybavena mil-spec dorazem závěru, tak aby případné nedovření závěru mohlo být střelcem rychle a efektivně řešeno.  Výrobce garantuje nástřel 15 000 ran na hlaveň

Puška je v základu vybavena ocelovým stavitelným gasblockem Schmeisser. Gasblock nastavujete klikáním, které je praktické zejména v době, kdy můžete zbraň používat například s tlumičem. Stačí si jen zapamatovat počet kliknutí a po sejmutí tlumiče nastavíte gasblock zpět do původní ideální polohy. Oproti standardní sérii je Dynamic vybaven kompenzátorem zpětného rázu NOREC a osazen citlivější Drop-in dynamickou spouští s odporem jen 1,6 kg a s ultra krátkým resetem. U všech pušek AR15 Schmeisser jsou pojistka, záchyt závěru a vypouštěč zásobníku navrženy pro oboustranné použití. Pojistka je křidélková, stavitelná na 45°nebo 90°.

Oboustranně řešená je i zvětšená natahovací páka, která je vybavena drážkami pro odvod spalin, které rovněž oceníte zejména při použití tlumiče výstřelu, ale i pokud jste levostranní střelci. Natahovací páka je rovněž z vlastní produkce Schmeisser.

Pažba pušky je polymerová teleskopická 6 polohová, s jasným a bezpečným chodem nastavení. Pažba má dva body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka. Buffer má vlastní dvojitě vinutou pružinu, typickou pro německé AR pušky . Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby.

Nosič závorníku je oproti standardní verzi skeletonizovaný. Nosič závodníků a závorník jsou ošetřeny manganovým fosfátování. 

Puška má váhu 2900g a při plném zasunutí pažby měří 80,5cm. Koncepčně je puška navržena do náročných podmínek a pro dynamickou střelbu.Puška je schopna bezchybné funkce s naprostou většinou světově vyráběných zásobníků AR 15. 

Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky před opuštěním továrny. 

Nadstandardním a příjemným bonusem k pušce je i výbava, která je součástí. S puškou dostane nový vlastník odolný plastový kufr s kódovým zamykáním, kompletní čištění Schmeisser, bore snake na čištění hlavně, plastová sklopná flip-up stavitelná BUS mířidla, krátký m-lok Picatinny rail a ovládací klíče k příslušenství.  

Více informací si můžete přečíst v recenzi pušky Schmeisser Dynamic 14,5L od několikanásobného policejního mistra ČR ve střelbě Radima Maděránka. 

Dopřejte si jistotu kvality bez kompromisu a radost z dokonalosti.

PARAMETRY PRODUKTU:

 • Ráže: .223 Rem. 
 • Délka hlavně: 37 cm (14,5"), stoupání 1:9
 • Celková délka:  80,5 / 90,5 cm
 • Váha: 2900g
 • volně plovoucí lehká hlaveň
 • kompenzátor NoRec Schmeisser
 • volně plovoucí přepažbí s rozhraním M-Lok Slim
 • odlehčený skeletonizovaný nosič závorníku
 • spoušť Schmeisser Dynamic 1600g a utrarychlý reset
 • stavitelný klikací ocelový gasblock Schmeisser
 • stavitelná pažba 6 pozic
 • kompletní oboustranné ovládání
 • pojistka spouště ve volitelném rozsahu 45°- 90°
 • NADSTANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ:
  • odolný plastový kufr s kódovaným zamykáním
  • mechanická stavitelná sklopná flip-up mířidla
  • kompletní čištění Schmeisser
  • boresnake na čištění hlavně
  • krátký M-LOK Picatinny rail na zbraňové příslušenství 
 • Vyrobeno v Německu!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem
Ráže: .223 Rem
Váha: 2900g
Délka: 80,5/90,5 cm
Délka hlavně: 37 cm (14,5")
Stoupání vývrtu: 1:9
Úsťové zařízení: kompenzátor zpětného rázu NOREC
Pouzdro závěru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizace
Závěr: samonabíjecí s manganovým fosfátováním
Páka závěru: zvětšená, oboustranná, Ocel/ 6082 Hliník
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok “Slim-Line” profil, picatinny lišta na vrchu, třípolohové zámky, eloxování
Mířidla: stavitelná a sklopná
Pažba: 6 pozic
Spoušť: dynamická Drop-In, 1,6kg, krátký reset
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Zásobník: na 10 nábojů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Kompenzátor Schmeisser NoRec

Napínací páka, pojistka Schmeisser

Schmeisser AR 15 - představení

Schmeisser AR 15 Dynamic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.