Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Ultramatch BB 20"

Kód: 03-0111M
Neohodnoceno
Značka: Schmeisser
57 500 Kč / ks 47 520,66 Kč bez DPH 57 500 Kč / 1 ks
Na objednávku

Přesná AR15 od Schmeisseru, z tohohle už se dá postavit pěkná DMR! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí puška Schmeisser AR15 Ultramatch BB 20"

Výrobce: SCHMEISSER - GERMANY schmeisser

Legendární americká konstrukce s nekompromisní německou kvalitou.

Schmeisser AR 15 Ultramtach 20" BB je  puška pro přesnou střelbu s těžkou soutěžní hlavní a integrovaným náhradním zásobníkem v pažbě. Puška je z nejkvalitnějších materiálů a je kompletně sestavena v Německu, v dílnách firmy Schmeisser v Krefeldu. Všechny díly, které nejsou přímo od firmy Schmeisser (a těch je opravdu minimum) pochází  pouze od evropských výrobců - certifikovaných dodavatelů pro ozbrojené síly NATO. Puška je určená pro lovecké i sportovní použití a pro sebeobranu. Schmeisser AR 15 Ultramtach 20" BB je klasická plynovka, tedy legendární americké konstrukce tzv. DGI, Direct Gas Impingement. Vyrábí se v ráži .223 Rem. a je určena i pro použití s municí 5,56x45 NATO. Těžká hlaveň v délce 20" / 51cm, se stoupáním vývrtu 1/9 je z tepelně zpracované oceli a má silný "Bull" profil. Hlaveň je brynýrovaná a je výrobcem garantovaná na 15000 výstřelů.

Puška má volně plovoucí předpažbí M-Lok Slim pod kterým se skrývá ocelový stavitelný gasblock Schmeisser . Gasblock nastavujete klikáním, které je výrazné jak pro hmat tak na poslech.  Předpažbí je proti protočení pojištěno navíc dvěma výstupky, které ho fixují oproti hornímu rámu zbraně. Úchyt předpažbí je proveden třemi zapuštěnými šrouby se závitovými vložkami HELICOIL® pro vysokou pevnost. Předpažbí je také vybaveno horní Picatinny lištou pro upevnění příslušenství.   

Rám zbraně je vyroben v souladu s Mil-Spec standardy z vysoce kvalitní tvrzené hliníkové slitiny 7075 T6 a je ošetřen tribologickou anodizací - tvrdě eloxováno. Vybaven je horní Picatinny lištou a najdete na něm kompletní oboustranné ovládání a to včetně vypouštění zásobníku a závěru. Puška je vybavena mil-spec dorazem závěru, tak aby případné nedovření závěru mohlo být střelcem rychle a efektivně řešeno. Pojistka spouště je křidélková oboustranná a stavitelná na 45°nebo 90°stupňů . Dvoustupňová spoušť má v základní verzi odpor 2,04 kg (1. stupeň 1135g, 2. stupeň 908g). Spoušť má jasně definovaný chod, který spolu s krátkým resetem spouště výrazně přispívá k přesnosti a rychlosti střelby. Oboustranně řešená je i zvětšená natahovací páka, která je vybavena drážkami pro odvod spalin. Natahovací páka je rovněž z vlastní produkce Schmeisser.

Pažba pušky je polymerová pevná typu A4 a botce má pouzdro s integrovaným náhradním zásobníkem na 10 ran. Zásobní se vysunuje po stisknutí zapuštěné pojistky. , s jasným a bezpečným chodem nastavení. Pažba má dva body pro upevnění řemenu pomocí QD poutka a průvlek na řemen. Buffer má vlastní dvojitě vinutou pružinu, typickou pro německé AR pušky . Pažbička je z formovaného polymeru a má protiskluzovou úpravu stejně jako botka pažby. Nosič závorníku a závorník jsou ošetřeny manganovým fosfátování. Příjemné je precizní usazení plynového násadce, kde se opět pozná tradiční německá kvalita práce. Velice kvalitně je vyroben a doleštěn i úderník. Puška má váhu 4200g a celková délka je 97cm. Koncepčně je puška navržena do náročných podmínek a je plně v souladu s mil-spec standardy. V souladu s tímto konceptem je puška schopna bezchybné funkce s naprostou většinou světově vyráběných zásobníků AR 15. Každá jednotlivá puška AR15 je testována a kontrolována střelbou s různými typy střeliva a s odlišnými zásobníky před opuštěním továrny. 

Bonusem k pušce je i výbava, která je součástí. S puškou dostane nový vlastník odolný plastový kufr s kódovým zamykáním, kompletní čištění Schmeisser, bore snake na čištění hlavně, krátký M-LOK Picatinny rail a ovládací klíče k příslušenství.  

PARAMETRY PRODUKTU:

 • Puška AR 15 pro přesnou střelbu
 • Ráže: .223 Rem. / 5,56 NATO
 • Těžká volně plovoucí hlaveň, Bull profil,  brynýrovaná
 • GasBlock .936
 • Délka hlavně: 20" / 51cm
 • Volně plovoucí Slim předpažbí s rozhraním M-LOK
 • Kompletní oboustranné ovládání
 • Dvoustupňová spoušť/krátký reset
 • Pevná pažba A4 s integrovaným zásobníkem
 • Váha: 4000 g
 • Celková délka: 97 cm
 • 2x zásobník na 10 ran

 • NADSTANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ:
  • odolný plastový kufr s kódovaným zamykáním
  • kompletní čištění Schmeisser
  • boresnake na čištění hlavně
  • krátký M-LOK Picatinny rail na zbraňové příslušenství 
 • Vyrobeno v Německu!

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Záruka: 2 roky
Konstrukce: samonabíjecí puška AR 15 s plynovým kanálem
Ráže: ,223 Rem./ 5,56 NATO
Celková váha: 4000g
Celková délka: 97cm
Délka hlavně: 20" / 51cm
Hlaveň: těžká, volně plovoucí, tepelně zpracovaná, Bull profil .936, brynýrovaná
Stoupání vývrtu: 1/9
Závěr: AR 15, samonabíjecí, skeletonizovaný - odlehčený
Horní / spodní pouzdro závěru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s picatinny lištou na vrchu, tvrdě eloxováno
Napínací táhlo závěru: oboustranné, zvětšené, s vybráním, zvětšená, oboustranná, ocel/ 6082 Hliník
Předpažbí: volně plovoucí M-Lok “Slim-Line” profil, Picatinny lišta na vrchu, upínací šrouby s e závitovou vložkou HELICOIL®, pojistné kolíky proti protočení, tvrdě eloxováno
Pažba: pevná, polymerová, s integrovanou schránkou na zásobník 10 ran, zásobník v pažbě
Spoušť: dvoustupňová, odpor 2,04 kg (1. stupeň 1135g, 2. stupeň 908g), krátký reset
Pojistka: oboustranná, křidélková, nastavitelná na 45° a 90°
Pažbička: formovaný polymer, protiskluzová úprava
Zásobník: 10 nábojů
Vybavení: čtyřvrstvý ochrany uzamykatelný kufr, přenosné čištění, boresnake, montážní klíče, 5 slot Picatinny rail M-LOK

 

!!! Pozor - ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, který má také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze vydat pouze osobně po předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. Vzhledem k tomu, že Zbrojnice zatím není projekt na full-time počítejte spíš s termíny ve večerních hodinách. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Schmeisser - o nás

Schmeisser AR 15 ULTRAMATCH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

schmeisser

 

Schmeisser si klade za cíl vyrábět nejlepší AR-15 s nálepkou Made in Germany ve svém závodě v Krefeldu. Výroba a kontrola kvality tvoří klíčovou součást výrobního procesu. Ať už pro lovce, sportovní střelce nebo pro domácí a mezinárodní policejní a vojenský trh - všechny modely Schmeisser jsou vyráběny v Německu v přísném souladu s ISO 9001. To společnosti Schmeisser umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu a dodací kapacitu potřebnou k uspokojení poptávky zákazníků. Nové modely AR-15 kalibru 9×19 a nový 60 ranný zásobník Schmeisser pro ráže .0,223 Remington jsou dva skvělé příklady toho, jak společnost Schmeisser úspěšně čelila výzvám optimalizace a rekonstrukce svých produktů.Dřívější 9mm samonabíjecí pušky jsou k dispozici jako sportovní nebo lovecké pušky a svým správným fungováním vynikají u konkurenčních produktů bez ohledu na to, jaké střelivo dostupné na trhu se používá.