RUGER Samonabíjecí puška AR-556 PISTOL 10,5"

Kód: 8577
Neohodnoceno
Značka: Ruger USA
27 000 Kč / ks 27 000 Kč / 1 ks
Skladem - pouze osobní odběr (2 ks)

Samonabíjecí puška Ruger AR-556 PISTOL je cenově dostupnou variantou AR15 na našem trhu, která je stále kvalitní a skutečně vyráběná v USA. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAMONABÍJECÍ PUŠKA AR-556 PISTOL 10,5"

Výrobce: RUGER (USA)

NO EXPORT - POUZE OSOBNÍ ODBĚR NEBO VIP DOPRAVNÍ SLUŽBA

LOGORUGER

Puška Ruger AR-556 je jednou z cenově nejdostupnějších variant AR15 na našem trhu. Nyní výrobce Sturm, Ruger & Co., Inc. přišel s novým modelem AR-556 MPR. Oproti základnímu má model MPR 10,5 palců dlouhou za studena kovanou hlaveň z kvalitní 4140 chrom-molybdenové oceli

Ústí hlavně je doplněno kompenzátorem vlastní konstrukce. MLOK předpažbí délky 9 palců poskytuje širokou škálu možností montáže dalšího příslušenství.   


Zbraň není vybavena mířidly a dodává se bez pažby, lze tak od základu konfigurovat dle svých představ a potřeb.

 

Parametry produktu:

  • dodáváno bez mířidel a bez pažby
  • povrchová úprava: tvrdý elox
  • předpažbí M-LOK
  • zbraň kategorie B
  • standardní MIL-SPEC spoušť

Technické parametry produktu: 

  • délka pažby 10,5"
  • hmotnost: 2,8 kg
  • ráže - 5,56 NATO / 223 Rem
  • stoupání vývrtu: 1:8
  • Materiál hlavně: chrom-molybdenová ocel 4140Pozor! Ostré zbraně lze prodat pouze držitelům zbrojního průkazu, kteří májí také nákupní povolení k dané zbrani. Zbraně lze doručit zpoplatněnou VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU nebo vydat pouze osobně. V obou případech je potřeba předložení výše uvedených dokumentů. Po objednávce je zbraň rezervována a čeká na vyzvednutí/zvolení doručení VIP DOPRAVNÍ SLUŽBOU. Termín vyzvednutí zbraně, případně úpravy zbraně je třeba si domluvit emailem či telefonem dopředu. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ruger-Logo

Bill Ruger odstartoval svou zbrojní dráhu v roce 1949, kdy představil svou první pistoli v ráži .22 LR. Více než padesátipětiletá historie Americké zbrojovky Sturm, Ruger and Co. Inc. nejlépe vypovídá o kvalitách jejích zbraní a zdálo by se, že víc není potřeba dodávat. Svým obrovským pokrytím sortimentu výroby palných zbraní umožňuje každému uživateli výběr téměř ve všech oblastech, kde se zbraně užívají. Zbraně pro myslivost brokové i kulové, dlouhé sportovní zbraně, pistole a výběr revolverů (dohromady více než 300 různých modelů) jsou nosným výrobním programem již od roku 1949, kdy pánové Alexander Sturm a William Battermann Ruger tuto společnost založili. Tato značka skutečně stále vyrábí zbraně v několika závodech v USA. Kvalita zpracování a spolehlivost je přiměřená značce zaměřené na spolehlivé, ale ekonomicky dostupné zbraně.