SHOOTERS GLOBAL - střelecký časovač SMART SHOT TIMER

Kód: SG01
Neohodnoceno
8 300 Kč / ks 8 300 Kč / 1 ks
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Chytrý Shot Timer s vynikající výdrží baterie, velkým podsvíceným displejem s vysokým rozlišením včetně uživatelsky přívětivé aplikace ve vašem telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STŘELECKÝ ČASOVAČ SMART SHOOT TIMER

Výrobce: SHOOTERS GLOBAL

cropped-favicon-SG-270x270-1

 

Revoluční SG Smart Shot Timer pokud se rádi zlepšujete a máte vaše střelecké tréninky pod kontrolou. Je vhodný pro všechny druhy střelby od airsoft až po ostré střelné zbraně všech ráží. Timer dokáže zachytit stisknutí spouště, protože pokročilý firmware umožňuje naprogramovat a uložit vlastní střelbu na sucho a poskytne vám jasný údaj o vašem výkonu vzhledem k vašemu cíli. Zůstaňte ve formě a trénujte pravidelně suchou střelbu doma. 

Shooters Global Smart Shot Timer má jako vůbec první timer velký 172 PPI displej v kterém se sluneční světlo odráží od jeho spodní vrstvy a tím poskytuje neuvěřitelný kontrast. Světelný senzor v případě potřeby aktivuje podsvícení, což přináší komfort při používání v jakémkoliv prostředí a šetří životnost baterie.

Ovládání jednou rukou a promyšlené rozhraní, které šetří váš čas na střelnici. Vše potřebné je na jedné obrazovce a navigace vyžaduje minimální počet kliknutí. Má velký postranní tlačítka, takže lze ovládat svižně i v rukavicích. Snímá přesně, co chcete a čím střílíte. Vyberte si z přednastavených hodnot nebo si sami nastavte citlivost pro přesnější rozpoznání.

Shooters.Global Smart Shot Timer je lehký, odolný proti stříkající vodě, snadno se přenáší a ovládá. Displej timeru je podsvícený a dobře čitelný v jakémkoliv počasí. Baterie něco vydrží a to až 30 dní každodenního používání. Rychlé nabíjení pomocí USB-C kabelu. Přístup k timeru je rychlejší a snažší díky magnetickému držáku na opasek. Najde si vždy rychle své místo a přicvakne se rychle na opasek. Magnety jsou dostatečně silné, aby timer držel i při běhání a skákání.


Aplikace Drills ve vašem telefonu

Byla vytvořena na míru pro tento timer, což ji činí odlišnou od všech ostatních aplikací pro střelbu. Mění způsob, jakým plánujete, zaznamenáváte, analyzujete a sdílíte své výsledky střelby.

Vůbec první mobilní aplikace, která využívá data přímo z vašeho timeru pro překrytí videa. Což poskytuje vynikající přesnost ve srovnání s aplikacemi, které se spoléhají na rozpoznávání pouze v chytrých telefonech.

Ovládejte timer pomocí aplikace na dálku, není potřeba střelci dýchat na záda. Stage manažer, kde si navrhnete vlastní střelecké situace, postavíte je v reálném světě a ještě pomocí rozšířené reality AR včetně nastřílených dat přenesete do digitálního světa aplikace Drills.

Přehledná a intuitivní aplikace Drills je dostupná na iOS a Android. Timer lze ovládat a používat i bez aplikace.


Parametry produktu:

 • odolná konstrukce, odolnost vůči dešti
 • podsvícený velmi dobře čitelný displej
 • uživatelsky přívětivý
 • citlivý a nastavitelný snímač pro různé typy střelby
 • ovládání jednou rukou v rukavicích
 • dlouhá výdrž baterie
 • USB-C
 • vlastní chytrá aplikace Drills

Technické parametry produktu: 

 • výška: 115 mm
 • tloušťka: 30 mm
 • šířka: 50 mm
 • váha: 0,32 kg
 • barva: černá

Obsah balení

SG Smart Shot Timer, U-Grip magnetický držák na opasek, USB-C kabel a klíčenka.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: